Osoby indywidualne

BIEGOWE TRENINGI PERSONALNE

Na start spotkanie organizacyjne: ustalimy cel, harmonogram i zakres współpracy. Termin i godzinę treningów elastycznie dostosujemy do Twojego kalendarza. W trakcie spotkań trener zwróci uwagę na elementy motoryki biegu i pracę techniczną, omówi także poszczególne jednostki treningowe.
Podczas naszej współpracy trener dostępny jest dla Ciebie również poza umówionymi treningami. W każdej chwili możesz mailowo lub telefonicznie omówić kolejne etapy realizowanego planu. Służymy również pomocą przy doborze odpowiedniego sprzętu i odzieży
chętnie wybierzemy się z Tobą na zakupy!

Nieważny jest poziom zaawansowania (zaczynasz, biegasz od lat, chcesz przygotować się do maratonu) – nasi trenerzy biegają ze wszystkimi!

 

BIEGOWE TRENINGI GRUPOWE 

Nic tak nie motywuje do regularnych treningów, jak grupa biegowa!
Zaczynamy od spotkania, na którym ustalimy cel grupy i sprawdzimy Wasz poziom zaawansowania.
Wybierzemy dzień i godzinę na treningi, podczas których nauczymy się realizowania planu biegowo – technicznego w zdrowy, bezpieczny i dający sportową satysfakcję sposób.

Grupa może biegać hobbystycznie, jak i razem przygotowywać się do maratonu.
Liczebność grupy: 5 – 10 osób

 

PŁYWACKIE TRENINGI PERSONALNE

Zaczniemy od spotkania organizacyjnego, na którym ustalimy cel, harmonogram i zakres współpracy. Termin i godzinę treningów elastycznie dostosujemy do Twojego kalendarza.

Oferta skierowana jest do osób początkujących lub średnio zaawansowanych. Z nami możesz nauczyć się pływać, popracować nad techniką, jak i przygotować się do triathlonu.

 

Ceny usług ustalamy indywidualnie w zależności od zakresu współpracy.
Aby umówić się na bezpłatną konsultację (30 minut rozmowy z trenerem) w celu ustalenia szczegółów napisz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub zadzwoń 795 001 400!

Sport ID

start