Osoby indywidualne

BIEGOWE TRENINGI PERSONALNE
Na start spotkanie organizacyjne: ustalimy cel, harmonogram i zakres współpracy. Termin i godzinę treningów elastycznie dostosujemy do Twojego kalendarza. W trakcie spotkań trener zwróci uwagę na elementy motoryki biegu i pracę techniczną, omówi także poszczególne jednostki treningowe.
Podczas naszej współpracy trener dostępny jest dla Ciebie również poza umówionymi treningami. W każdej chwili możesz mailowo lub telefonicznie omówić kolejne etapy realizowanego planu. Służymy również pomocą przy doborze odpowiedniego sprzętu i odzieży
chętnie wybierzemy się z Tobą na zakupy!

Nieważny jest poziom zaawansowania (zaczynasz, biegasz od lat, chcesz przygotować się do maratonu) – nasi trenerzy biegają ze wszystkimi!

 

BIEGOWE TRENINGI GRUPOWE
Zaczynamy od spotkania organizacyjnego, na którym ustalimy cel grupy i sprawdzimy Wasz poziom zaawansowania.
Wybierzemy dzień i godzinę na treningi, podczas których nauczymy się realizowania planu biegowo – technicznego w zdrowy, bezpieczny i dający sportową satysfakcję sposób.

Grupa może biegać hobbystycznie, jak i razem przygotowywać się do maratonu.
Liczebność grupy: 5 – 10 osób

 

PŁYWACKIE TRENINGI PERSONALNE 
Zaczniemy od spotkania organizacyjnego, na którym ustalimy cel, harmonogram i zakres współpracy. Termin i godzinę treningów elastycznie dostosujemy do Twojego kalendarza.

Oferta ta skierowana jest do osób początkujących lub średnio zaawansowanych. Z nami możesz nauczyć się pływać, popracować nad techniką, jak i przygotować się do triathlonu.

 

Oferta firmowa

SportID W TWOIM BIURZE
Jeżeli chcesz urozmaicić pracę osobom ze swojego zespołu, pomyśl o zorganizowaniu dla nich naszego wykładu na temat biegania połączonego z treningiem!

Czas trwania: 3 godziny
Agenda:
- wykład (1 godz.),
- pytania (30 min),
- wspólny trening (1,5 godz.).

Nasz trener przyjeżdża do Waszego biura.
Na początek trochę teorii: jak zacząć biegać? Jaki sprzęt wybrać? Jakich błędów podczas biegania nie popełniać?  Następnie pytania, po czym przechodzimy do działania – garnitury i żakiety zamieniamy na odzież sportową i odbywamy wspólny trening.

 

GRUPA BIEGOWA
Trudno znaleźć dziś firmę, która nie zapewnia swojemu zespołowi dofinansowania do jednej z dostępnych kart fitness. Jednak nie wszystkich interesuje trening na siłowni, basenie czy wizyty w saunie.
Jeżeli w Twojej firmie są osoby, które biegają, możesz zorganizować dla nich grupę biegową z profesjonalnym trenerem.
Zaczynamy od spotkania, na którym ustalimy cel grupy i sprawdzimy poziom zaawansowania poszczególnych osób. Wybierzemy dzień i godzinę na treningi, podczas których nauczymy się realizowania planu biegowo – technicznego w zdrowy, bezpieczny i dający sportową satysfakcję sposób.

Liczebność grupy: 5 – 10 osób
Uwaga! Na czas treningów odcinamy się od firmowych plotek, asapów i kejpiajów!

 

INTEGRACJA „NA SPORTOWO”
Proponujemy zorganizowanie zawodów biegowych, które zaplanujemy i przeprowadzimy.
O puchar prezesa walczyć mogą między sobą działy lub np. filie/oddziały firmy.
Kilka godzin zdrowego współzawodnictwa na pewno pozytywnie wpłynie na atmosferę w zespole.
Zawody mogą być częścią imprezy integracyjnej, jak i odrębnym eventem, który przeprowadzimy przed Państwa biurem.

Czegoś takiego warszawski „Mordor” jeszcze nie widział!

 

 

Ceny usług ustalamy indywidualnie w zależności od zakresu współpracy.
Aby umówić się na bezpłatną konsultację (30 minut rozmowy z trenerem) w celu ustalenia szczegółów napisz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub zadzwoń 795 001 400!

Sport ID

start